پمپ هیدرولیک

پمپ هیدرولیک بیل زوم لایون 230 K3V112

پمپ هیدرولیک بیل زوم لایون 230 K3V112

 

ظرفیت این دسته از پمپ ها با واحد گالن در دقیقه یا لیتر در دقیقه محاسبه می شوند. در پمپ های هیدرولیکی نباید ارتفاع روغن این دسته پمپ ها به بیش از 10 متر برسد. زیرا اگر این خلا نسبی بیش از 10 متر باشد روغن جوش آمده و بجای روغن مایع بخار روغن وارد پمپ می شود و همین امر در عملکرد پمپ ایجاد اشکال می نماید. ولی در مورد ارتفاع خروجی در پمپ ها ما با هیچ محدودیتی مواجه نیستیم.

بدین معنی که هر چه توان پمپ ها بالاتر باشد، ارتفاع خروجی آن ها نیز بیشتر می شود

پمپ هیدرولیک

پمپ های هیدرولیک جزء اصلی ترین بخش در سیستم های هیدرولیک هستند که توان مکانیکی را از طریق احتراق داخلی یا موتور های الکتریکی تامین می کنند و آن را به توان هیدرولیکی تبدیل می نمایند. این پمپ های ایجاد شده دارای جریانی سیال می باشند و سطح فشار بدست آمده از آن ها به میزان بار مقاومتی که توسط سیستم هیدرولیک بدست می آید بستگی دارد.

پمپ های هیدرولیک در دو دسته ی کلی، جابجایی مثبت و جابجایی غیر مثبت قرار دارند. پمپ های هیدرولیک با جا به جایی مثبت خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. از جمله : پمپ های هیدرولیک چرخ دنده ای داخلی، چرخ دنده ای خارجی، پره ای، بالانسی، غیر بالانسی، پیستونی، شعاعی و محوری. پمپ هیدرولیک هیوندا جزء دسته ی پمپ های هیدرولیک با جابجایی مثبت و پیستونی می باشد.

شما می توانید لوازم پمپ هیدرولیک بیل  مکانیکی هیوندا، دوسان، روملایون و ولوو را از هیدرولیک ثامن خریداری نمایید.

برای سفارش قطعات و اطلاع از قیمت قطعات تماس بگیرید:

تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۴

همراه: ۰۹۱۲۷۰۳۱۷۴۰

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *