لوازم هیدرولیک بیل ولوو

لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو 

لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو 

 

یکی از ماشین های سنگین عمرانی که عملیاتی همچون گودبرداری، خاک برداری، حفاری و غیره را انجام می دهد بیل مکانیکی می باشد. بیل مکانیکی ولوو دارای موتور قوی است که در مصرف سوخت بسیار صرفه جویی می کند.شرکت ولوو یک شرکت سوئدی است که در زمینه تولید ماشین های سنگین عمرانی فعالیت می کند. تولید لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو مثل چکش برای تخریب مکان هایی که غیر قابل انفجار هستند یکی از دیگر فعالیت های شرکت ولوو می باشد. از دیگر لوازم یدکی این بیل  چنگک، سنگ جت و گراپ می باشد.

شرکت ولوو از جمله شرکت صنایع سنگین سوئد میباشد, که سازنده ماشین الات راهسازی وقطعات مربوط به ان میباشد از جمله تولیدات این شرکت لودر, بیل میکانیکی, بلدوزر, دام تراک و… میباشد

لوازم هیدرولیک بیل ولوو

یس شرکت ولوو ساخت خودرو هایی بود که در برابر سرمای شدید سوئد بتواند مقاومت کند و برای جاده های یخ زده و ناهموار این کشور کارایی داشته باشد.

فروشگاه هیدرولیک ثامن مرکز پخش لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو ،قطعات بیل مکانیکی ولوو میباشد.

بیل مکانیکی از جمله دستگاه های سنگین و کاربردی مهندسی و عمرانی به شمار می رود که دارای باکت و کابین گردان و یک بازوی مفصلی دکل و استیک در قسمت بالا و در قسمت پایین داری زنجیر و یا چرخ لاستیکی میباشد.

بیل های مکانیکی امروزی نمونه ارتقا یافته بیل های بخار است.یکی از قابلیت های بیل مکانیکی که بسیار پر کاربد میباشد قابلیت نصب سیستم پیکور (چکش) میباشد.

از دیگر ادواتی که میتوان بر روی بیل مکانیکی نصب کرد قیچی فلز بر ، چنگک ،سنگ جت ،گراپ

به دلیل نصب چکش هیدرولیکی و پنوماتیکی بر روی بیل مکانیکی به جای باکت این امکان را فراهم میسازد که سطوح بتونیث و سنگی که امکان خریب ان وجود ندارد یا امکان تخریب به صورت انفجار وجود ندارد توسط این سیستم تخریب شود.

بیل مکانیکی مناسب ترین وسیله برایه عملیات عمرانی شهری میباشد.

فروشگاه هیدرولیک ثامن مرکز پخش لوازم هیدرولیک میباشد.

برای سفارش قطعات و اطلاع از قیمت قطعات تماس بگیرید:

تلفن تماس: ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۴

همراه: ۰۹۱۲۷۰۳۱۷۴۰

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *